مقالات عمومی

 

آشنایی با انواع زیروکلاینت و تین کلاینت

آشنایی با انواع زیروکلاینت و تین کلاینت

rty.jpg

دراین مقاله با انواع زیروکلاینت و تین کلاینت آشنا می شوید و سعی برآن است تا با بررسی کیفیت ونوع عملکرد آن ها، مشکلاتی که ممکن است در استفاده ازاین تکتولوژی جدید با آن روبرو شوید را مرتفع نموده و راهنمای شما باشیم. پس با ما همراه باشید.

انواع زیروکلاینت:

-معمولی

- ALL IN ONE

- TERADICI

زیروکلاینت Teradici به کسانی پیشنهاد می شود که با برنامه های گرافیک سنگین سروکار دارند و گران ترین نوع زیروکلاینت به شمار می رود و همچنین به صورت سخت افزاری از پروتکلPCOIP  پشتیبانی می کنند.

برندهای زیروکلاینت:

شرکت های تولید کننده در برندها ونام های مختلف به تولید وعرضه این دستگاه پرداخته اند که عبارتند از:

Ncomputing

HP

Wyse

Centerm

مشکلات استفاده از زیروکلاینت:

برخی از برندهای معروف زیروکلاینت در ایران به دلیل نبود نماینده ی رسمی، اغلب باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربران می گردند که در ادامه به آن می پردازیم:

-نبود گارانتی معتبر:

هنگامی که کاربربرای خرید مجدد دستگاه و یا تعویض آن اقدام می کند، احتمال دارد که موجودی زروکلاینت موردنظر به اتمام رسیده باشد چرا که شرکت هایی که در ایران واردکننده ی زیروکلاینت هستند، اغلب محدود وتعداد کمی هستند.

-فعالیت موقت شرکت ها:

ممکن است که شرکت ارائه دهنده ی دستگاه زیرو کلاینت بعد از مدت زمان مشخصی، ازحیطه ی این فعالیت خارج شده و دایر نباشد بنابراین خدمات پس از فروش و تهیه ی دستگاه برای مشتری با دشواری روبرو می گردد.

-کیفیت سخت افزاری زیروکلاینت:

یکی از مواردی که باعث می شود اغلب مشتریان در نگاه اول زیروکلاینت را انتخاب و به خرید اقدام نمایند، ظاهر این دستگاه است! اما پیشنهاد می کنیم به نکات دیگر نیزتوجه کافی داشته باشید تا خریدی رضایت بخش انجام دهید.

یکی از ویژگی های مهم زیروکلانت، دارا نبودن سخت افزاری سنگین است.

اگر در مواردی یک قطعه ی الکترونیکی در این دستگاه دچار مشکل گردد ، متاسفانه تمام قسمت های آن دچار اختلال می گردد و از آنجایی که نمایندگی رسمی این دستگاه در ایران وجود ندارد، تعمیرآن با دشواری هایی روبرو بوده و اگرهم امکان پذیر باشد دارای هزینه بالایی می باشد.

ارائه راهکار برای حل مشکلات خرید زیروکلاینت:

1-ازخرید دستگاه با انتخاب معیارهای ظاهری خوددرای نمایید

2-بهتراست از طریق سایت اصلی برندهای معروف و کمپانی های معتبر تحقیق نموده و تصمیم به انتخاب برند معتبر بگیرید.

3-حتما رزومه ی شرکتی که عرضه کننده دستگاه تین کلاینت و زیرو کلاینت می باشد را مطالعه نموده و پس از پیگیری و تحیقق اقدام به خرید نمایید.

4- سابقه ی شرکت موردنظر ورضایت مشتریان نیز می تواند کمک زیادی به خرید مطمئن شما کند.

rty1.jpg

انواع تین کلاینت ‌ها:

درحال حاضر در کشورما، انواع مختلفی ازتین کلاینت در بازارموجود است و به راحتی می توان آن را تهیه نمود اما نکته ی مهم وقابل توجه این است که برای خرید یک تین کلاینت با کیفیت بالاومناسب، بهتر است کمی درباره آن مطالعه کرده و دانش خود را بالا ببریم.

معتبرترین برندهای تین کلاینت:

برند های اچ پی، دل و ایسوس از بهترین برندهای عرضه شده در بازرا هستند که هرکدام دارای امتیازهای خاص خود می باشد:

تین کلاینت HP:

تین کلاینت برند hp دارای پردازنده AMD و Intel است که می تواند تمام نیازهای یک کاربر را برطرف نموده و برای تبادل حرارت دستگاه، جنس بدنه ی تین کلاینت این برند ازآلومینیوم و پلاستیک فشرده است.از جمله نکاتی که باعث افزایش طرفداران این برند شده است ، وجود هماهنگی سخت افزاری در آن است که کارایی آن را بالاتربرده و همچنین دارای تصاویربا کیفیت بالا می باشد . در برخی مدل های تین کلاینت این کمپانی، تصاویر دارای کیفیت 4k هستند.بهتر است مطلب مزایای استفاده از تین کلاینت در مقابل مینی پی سی راهم مطالعه نمایید.

 تین کلاینت Dell:

این مدل تین کلاینت دارای پردازنده AMD می باشد که اگر بخواهیم به بررسی این نکته که چرا دو کمپانی اچ پی و دل از این پردازنده در دستگاه های خود استفاده می کنند بپردازیم باید بگوییم که این نوع پردازنده از نظر توانایی پردازش،هم رده با پردازنده ی Intel است و حتی به جرات می توان گفت که درکارهای گرافیکی از پردازنده اینتل به مراتب بهتر نیزعمل می کند.

tel logo با ما تماس بگیرید : 4070 4422